+420 731 652 192 berny@seznam.cz

VSTŘIKOVÁNÍ A LISOVÁNÍ PLASTŮ

Nabízíme vám komplexní služby od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků a dodávky finálních plastových výrobků.

Máme k dispozici moderní strojní vybavení, díky které zajistíme vždy vysoce kvalitní plastové výrobky. 

Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality a environmentu.

Kdy používat tuto technologii?

Vstřikování plastů využíváme hlavně k produkci sériově vyráběných plastových dílů. Lze tak vyrábět tisíce až miliony kusů měsíčně. Počet kusů, který lze měsíčně vyrobit je závislý na celkovém nastavení výrobního procesu, složitosti vstřikovaného dílu a použitého materiálu. Díky zcela odlišnému výrobnímu procesu jsou také ceny vstřikovaných dílů mnohem nižší než ceny dílů vyráběných pomocí 3D tisku. 

Naše moderní vstřikovací elektrické i hydraulické lisy od renomovaných firem Arburg a Wittmann Battenfeld o uzavírací síle 35 – 300 tun (výlisky do váhy 500 gramů) včetně robotických systémů od firem ABB a Wittmann, se postarají o prvotřídní výrobky pro vás. Zastřikování provádíme i u kabelů a kovových zálisků. Zpracováváme hlavně technické plasty (PP, PE, PS, SAN, ABS, PMMA, POM, PA, PETP, PBTP, PUR, PEI, PC+ABS, TPE) a další dle specifických požadavků.

Poptávkový formulář

4 + 2 =

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv projektem. Od výkresové dokumentace, přes prototyp až k finálnímu výrobku. Každá klient si zaslouží individuální přístup a o to se právě snažíme.